Reklamlar

Hakkımızda

Reklamlar

 İç Anadolu Bölgesi, Yozgat ve İlçeleri Radyo Reklamı için Arayın Gelip Görüşelim Sizi Dosta Düşmana Reklam Edelim.

         Reklam İletişim: 0542 772 47 19

         Reklam Koordinatör : 0530 032 66 66

         Radyo reklamı, belirli bir senaryoya göre yazılıp, belirli sürede okunması gerekir. Reklamın etkili olabilmesi için tek yol çarpıcı ve güzel bir sese sahip kişinin reklam metnini okumasıdır.

         Ses efekti, ikili konuşma diyaloğu, tonlama ve vurgular, bu mecranın verimli işlemesini sağlar. İşitsel Radyoda kullan reklam türleri düz anons, ses efektli ve cıngıllı şekildedir.

         Radyo reklamcılığı içinde geçen bu türde, spikerin, yazılı bir şekilde elinde bulunan reklam spotunu okumasıyla yapılır. Bilinen en eski radyo reklam spot türüdür. Dialog ve Ses Efektleri; Bir ya da birkaç sunucu reklamı sunar. Kullanılan ses efekti, düz bir konuşmanın aksine, dinleyicinin dikkat ve ilgisini radyoya yoğunlaştırmak için kullanılır. Ses kayıt stüdyolarında seslendirilir. Müzikli veya Jingle Radyo Spotları; Reklamverenin sloganını ya da reklamlarını akıllarda kalmasını sağlayacak, bestelenmiş, hareketli, eğlenceli ve kısa müziklerdir. Genellikle cıngıl olarak telaffuz edilir.

          Her Bütçeye uygun reklam paketlermizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Reklamlarınızın yayınlanacağı bölgeyi seçerek doğru hedef kitlenize ekonomik olarak ulaşabilirsiniz yada dilerseniz Yozgatın tamamına ve civar İllere ulaşan yayın ağımızla sizi geniş bir kitleye tanıtırız.